ביובית בעכו – ביובית בנהריה

מערכת הביוב בנהריה בעכו, ובכל מקום, היא מערכת מורכבת וחכמה אשר נועדה לנקז את השפכים העירוניים והביתיים אל מכון לטיהור שפכים, כמו בכל מערכת חכמה, גם במערכת הביוב מתרחשות לעתים תקלות העלולות להוות סכנה בריאותית לתושבים הסמוכים למערכת ולפגיעה באיכות החיים. נתוני הסטטיסטיקה מלמדים כי התקלות הנפוצות ביותר במערכת הביוב הן סתימות בצנרת. כדי לשחרר את הצנרת מהסתימה ולאפשר לה לתפקד ביעילות ובהצלחה, משתמשים בביובית.

מלא פרטים ואנו מתקשרים

 ביובית בעכו ובנהריה – איך מצליחה הביובית לפתוח סתימות בצנרת?

הביובית היא משאית מסיבית שעליה מורכבת משאבה חזקה, מכל לאגירת מים וצינורות בגדלים שונים. רוב האינסטלטורים המצוידים בביובית מצוידים גם במערכות צילום אופטיות שאותן מחדירים אל תוך צנרת הביוב ובעזרתן אפשר לאתר את המיקום המדויק של הסתימה.

לאחר שמקום הסתימה אותר והוגדר במדויק, נכנסת הביובית לפעולה. באמצעות הצינור מזרימים אל הצנרת מים בלחץ גבוה, המים מפוררים את הסתימה ומאפשרים את מעבר המים.

כאשר יש גורמים שונים החוסמים את מעבר מי השופכין בצנרת כמו שורשי עצים, פסולת בנייה ובטון וגושי שומן קשיחים, לחץ המים יפורר את הגורמים לסתימה. בשלב הבא ישאב האינסטלטור את תכולת הצנרת, יחד עם הגורמים המוצקים, בעזרת המשאבה ויאסוף אותם  במכל שעל המשאית. לאחר סיום הפעולה, המשאית תוביל את הפסולת שבמכל אל מקום איסוף מורשה.

הביובית יעילה גם בניקוי קווי הביוב ובתחזוקה שוטפת של צנרת הביוב. כדי למנוע הידבקות של חומרים על דפנות הצנרת, כדי למנוע ריחות עזים ובלתי נעימים וכדי למנוע סתימות חשוב לבצע שטיפה קבועה של הצנרת באמצעות הביובית.

הביובית מעניקה לנו שירותים נוספים כמו וניקוז בורות ספיגה. במוסדות שבהם יש הזרמה גדולה של מי שופכין כמו בתי חולים, בתי מלון ועוד, החוק מחייב לבנות בור ספיגה. את בור הספיגה מרוקנים מהפסולת המצטברת בו באמצעות הביובית.

 איך אפשר למנוע סתימות בצנרת?

סתימות בצנרת נוצרות מסיבות רבות, אך הסיבה הנפוצה ביותר היא זריקה של חומרים בלתי מתכלים אל תוך האסלה. מגבונים, טיטולים, מקלונים לניקוי אוזניים, תחבושות היגייניות וטמפונים הם חומרים אשר בניגוד לנייר טואלט הם לא מתכלים וגורמים לסתימה בצנרת. אם תניחו פח בשירותים ותזרקו לשם את כל החומרים הבלתי מתכלים, תצליחו למנוע סתימות רבות בצנרת.

במהלך הבישול והניקיונות מצטברים שאריות שומן על כלי המטבח. אל תשפכו אותם אל הכיורים. אם תשפכו אותם אל הכיור, הם יגיעו אל צנרת הביוב, יתקשו ויצרו גושים שיקשו על זרימת המים ולעתים אף יסתמו את הצנרת. הקפידו לנקות את הכלים השומניים בעזרת נייר מגבת שיספוג את רוב השומנים ואת הנייר זרקו אל הפח.

כאשר אתם חופפים ראש או מסתרקים הקפידו לשים רשתות על פתחי הניקוז ולנקות אותם מהשערות שנושרות. אם לא תנקו את השערות, הם ירדו במורד פתח הניקוז, יעברו אל הצנרת, יסתמו את מעבר המים ויצרו סתימה גדולה.

חברתנו היא המומחית בתחום והמנוסה ביותר בשוק הישראלי. מחויבת לספק שירות כולל ומהיר ללקוחות שלנו. אם אתם מחפשים את הטובים ביותר מצאתם!

שמור על שקט נפשי

היצע השירותים שלנו כולל ניקוי וחיטוי נכון של בור כלי המכונה שלך ופינוי כל הפסולת הנלווית לכך. חברת סיר נוזלי קירור משומשים, שמני זיעה ומתכות שבורות ממשאבות הבור המסודרות הממוחשבות המספרית ולפנות את הפסולת.

בכל שירות אנו:

 • מומחים בבטיחות
 • מכירים את העבודה על בוריה
 • מתאימים את עצמינו ללקוח ולסוג הפסולת שעלינו לפנות

פיתרון ליישומי פסולת נוזלית

משאית הוואקום הנוזלית מוסמכת על ידי המומחים שלנו לאיסוף ושינוע פסולת נוזלית וחצי נוזלית מסוכנת ולא מסוכנת. דגם זה זמין גם בצי ההשכרה של מוצרי סופר בתצורות פלדת פחמן ונירוסטה עם קרצוף ואפשרויות משאבת העברה.

פתיחת סתימות בנהריה בביובית

לגבי החברה שלנו

בנינו מוניטין של מצוינות באיכות, תוך התמקדות מתמדת בשירות הלקוחות שלנו. העסק שלנו נוצר כדי לעזור לעסקים כמו שלך להשיג משאית ואקום- ביובית שמתאים לצורך שלך ממגוון היצרנים והספקים המובילים בענף. לחווית שירות מותאמת לאתר העבודה שזקוק לפינוי ופתיחת סתימה.

העקרונות העומדים מאחורי משאית ואקום נותרו יציבים לאורך השנים – איכות וערך, הבנת היישום שלך ויצירת משאית ואקום שניתן לספק בזמן, בתחרות, ומשרת את כל צרכי הלקוח בצורה מושלמת

משאית ואקום – ביובית יכולה להציע שלדות "חדשות" עם מערכת ואקום "חדשה", שלדות משופצות עם מערכת ואקום "חדשות", ומשאיות ואקום מדהימות לחלוטין. משאית ואקום איכותית לפתרון כל בעיית סתימה או מילוי עד לאפס מקום.

 שאיבות ביוב בנהריה

חשוב לדעת שהביובית שלנו בעלת יכולת עמידה במשקל כבד וגם בעומס מתמשך בעבודה כבדה. עם ניסיון של למעלה מ- 35 שנים בתעשיית שירותי הסביבה, כולל מכירת ציוד ואקום, משאית ואקום חברתנו מחזיקה רך ורק בציוד איכותי ואמין.

תיקון פיצוצי צנרת מים בכל שעה ובכל יום 365 ימים בשנה.

כל שירותי הביובית במקום אחד!

חברתנו מחויבת לספק שירות לקוחות מדהים. אנשי המקצוע בשירות שלנו מאומנים באמצעות תכנית סטנדרטית לאומית המאפשרת להם לספק שירות מומחים שאין כמוהו בענף. אנו מציעים שירות מתוזמן באופן קבוע שעליו אתה יכול לסמוך, כמו גם שירות לא מתוזמן ושעת חירום לאותם אירועים בלתי צפויים.

בכל שירות אנו:

 • הסר בבטחה את כל הנוזלים, הבוצה והמוצקים
 • נקה היטב את כל התעלות המובילות למפרידים, בורות, ניקוזים, אגן מים ומיקומים אחרים
 • השלך את הפסולת שלך בהתאם לכל התקנות המקומיות, הממלכתיות והפדרליות

תן ל- Safety-Kleen לבדוק ולשירות את המפרידים שלך והיה סמוך ובטוח שהכל מטופל בצורה מקצועית. בכל קריאת שירות, אנו נמשוך ונשמור דוגמה שתסייע בהגנה מפני בעיות תאימות. בנוסף, הפסולת שלך תמיד תיפטר בהתאם לכל התקנות המקומיות, הממלכתיות והפדרליות.

שירותי האבק שלנו

 • שירות מפריד מים לשמן
 • ניקוי ניקוז, בור, בור ותעלה
 • מלכודת חול / שירות מלכודות חצץ
 • שאיבת טנקים (מחזיקים טנקים, מיכלי פסולת תת קרקעיים)
 • ניקוי נשפך
 • סילוק מים בתהליך
 • ניקוז מי ביוב
 • מערכות סערה גדושות
 • אגני תפיסה וניקוז
 • נוזלים שאינם מסוכנים ופינוי בוצה

פתיחת סתימות בעכו בביובית

. מפריד מים לשמן

צי משאיות הביובית  – הוואקום המתמחות בקיבולת גבוהה שלנו כולל טנקים של יותר מ -3,000 גלונים ומשאבות ואקום בתעשייה אנשי המקצוע שלנו מרוקנים את המפרידים שלך לחלוטין, שוטפים אותם בלחץ וממלאים אותם במים נקיים.

תעלות

בנוסף לשירות הוואקום הסטנדרטי שלנו,  הביובית יכולה גם לגרד ולנקות תעלות כחלק משירות התעלות שלנו.

 שאיבות ביוב בעכו

שירות הביובית  כולל ניקוי וחיטוי נכון של מכונת כלי המכונה שלך ופינוי כל הפסולת הנלווית לכך.

צוות המקצוענים שלנו יאסוף וישליך את הנוזלים, המוצקים הגבוהים, המים השומניים או הבוצה שלך מכל מקום כמעט כולל מפרידי נפט / מים.

 צי משאיות הביובית הוואקום המתמחות בקיבולת גבוהה שלנו כולל טנקים של יותר מ -3,000 גלונים ומשאבות ואקום בתעשייה אנשי המקצוע שלנו מרוקנים את המפרידים שלך לחלוטין, שוטפים אותם בלחץ וממלאים אותם במים נקיים.

העובדים המסורים שלנו הם מומחים בביובית המחויבים לשירות מושלם