עבודות אינסטלציה – המדריך המלא

עבודות אינסטלציה כוללות תחומים רבים ומגוונים כמו  פתיחת סתימות, איתור נזילות בניית תשתיות, התקנת כלים סניטריים, פתרונות לבעיות ניקוז ועוד. על האינסטלטור להיות בקי בתחום ולהכיר את כל סוגי המערכות הקיימות השונות לעתים מבית לבית. מאחר ובכל בית קיימים סוגים שונים של חיבורים, מותקנים כלים סניטריים שונים ועוד. נוסף על עבודות האינסטלציה שמבצע בעל המקצועי ושבגללן הוא הוזמן, לאחר ביצוע העבודות הוא יידרש לבצע עבודות משלימות כמו השלמת ריצוף או חיפוי לקיר, טיוח, צביעה ועוד. לעתים קרובות, במהלך העבודה יאתר האינסטלטור תקלות וליקויים נוספים, יצביע עליהם וייתן גם להם מענה.

מלא פרטים ואנו מתקשרים

 עבודות אינסטלציה – מתי נזמין את האינסטלטור?

פתיחת סתימות היא הסיבה השכיחה ביותר להזמנת האינסטלטור. יש סוגים שונים של סתימות, סתימות בצנרת הביוב או סתימות בצנרת המים הדלוחים המובילה את מי השופכין מהבית אל מערכת הביוב.
בסתימות בצנרת המנקזת את מי הדלוחין אפשר לטפל בעזרת פומפה או בעזרת ספיראלה חשמלית, קפיץ מיוחד שאותו מחדיר האינסטלטור דרך פתח הניקוז, תופס את הסתימה ומשחרר אותה.

הסתימות במערכת הביוב מורכבות יותר. בצינורות הביוב הטמונים במעבה האדמה מצטברים חומרים מוצקים, שאריות של אוכל וחומרי ניקוי ושורשי עצים החודרים אל מערכת הביוב. כאשר הסתימה מורכבת וקשה לפתוח אוותה ישתמש האינסטלטור בביובית.
הביובית היא משאית מיוחדת שעליה מורכב צינור ארוך, מכלית ומשאבת לחץ ובאמצעות שטיפת הצנרת בלחץ חזק מאוד היא מוציאה החוצה את כל הלכלוך והגורמים הזרים שהצטברו בצינור וגרמו לסתימה.

נזילות בצנרת המים שכיחות בכל מקום, בבית, בבית העסק, במשרדים, במוסדות ציבור במפעלי תעשייה ועוד. במקרים רבים מקור הנזילה נמצא במקום סמוי מהעין וכדי לאתר את המקום המדויק ולהימנע מהרס מיותר של שבירת קירות או הרמת מרצפות נעזר האינסטלטור במצלמה טרמית.

עבודות אינסטלציה כוללות גם עבודות תחזוקה שוטפות, תיקונים פתאומיים והתקנת מתקני אינסטלציה שהתבלו או במסגרת עבודות שיפוצים. אינסטלטור מקצועי ידע להתקין, אסלות, כיורים, ברזים, מקלחונים ולבצע חיבורים של מכשירי חשמל כמו מקרר, מכונת כביסה, מדיח כלים, תיקון והתקנה של דוד שמש, דוד חימום חשמלי ועוד.

עבודות אינסטלציה אינם מסתיימות כאשר האינסטלטור פתר את התקלה, ברוב המקרים במסגרת התיקונים נגרמו נזקים שונים ועליו לתת להם מענה. אם היה צורך בפתיחת הרצפה או בחיפוי קרמיקה בקיר, על האינסטלטור להשיב את המצב לקדמותו, אם נקדחו חורים בתקרה או בקיר, יש לטייח את האזור ולצבוע אותו ואם הצטברה פסולת בעת העבודה עליו לפנות אותה.

אם אתם מחפשים אינסטלטור מקצועי, ישר והגון, ואם אתם גרים בנהריה, בחיפה, בזכרון יעקב, בשלומי, בעכו, במעלות, בבנימינה, בחיפה והקריות או בקריית טבעון צרו קשר עם "ביובית הקריה". אנו מגיעים לכל מקום במהירות ומבצעים במקצועיות את כל עבודות האינסטלציה הנדרשות.