sli-111
flooding
sli-222
sli-333
Water Pumping
1

יש לך בעיות ניקוז? הביוב עלה? 
השאר פרטים ונחזור אליכם בהקדם 

או חייגו עכשיו  0526251666 | 046444085 | 050-377-7903למה לבחור בביובית הקריה?

חברת ביובית הקריה מציעה פתרונות אינסטלציה משוכללים לפתיחת סתימות ושמירה על תקינותה של מערכת הביוב.
החברה מציעה שירותים רבים במגוון אזורים שונים בארץ: איתור נזילות במצלמה טרמית, תחזוקת קווי ביוב, שאיבת שומנים מבורות שומן, שטיפת קווי ביוב בלחץ גבוה, התקנת כלים סניטריים ועוד. החברה מציעה שירותים הן למגזר הפרטי והן למגזר העסקי, ועובדת עם בעלי מקצוע מתחומים שונים – קיבוצים, מסעדות, בתי מלון ועוד.

הצוות המקצועי של החברה נענה לקריאות לקוחותיו בכל עת וניתן לקבל שירותי ביובית בכל הארץ, בין אם מדובר בקריאה דחופה עקב ביוב שנסתם או שירותי ביובית שונים, ובין אם מדובר בלקוח המעוניין בהתקשרות שנתית על בסיס קבוע במטרה לבצע תחזוקה שוטפת לקווי האינסטלציה.
הביובית היא משאית מאסיבית שנועדה לשאוב לא רק את תכולתו של הביוב, אלא גם את תכולתם של בורות נוספים המיועדים למי השופכין כמו בורות שומן, ספיגה, דלק, רקב ועוד, שכן הביובית בנויה מחומרים חזקים, והיא מסוגלת להעביר גם חומרים שומניים ודליקים אל מקום הטמנה מורשה בהתאם לחוק.

איתור תשתיות

טיפול בבעיות מורכבות

אחזקה שוטפת

שרות אמין ואדיב

מחזור ירוק

החברה מפעילה שירותי ביובית במקומות שונים בארץ - חיפה קריות עכו נהריה זיכרון יעקוב קריית טבעון

דרכם של בורות ספיגה

בור ספיגה הוא בור הנחפר באדמה ומשמש למטרות ספיגה של מי שופכין. בעבר היו מקימים בורות ספיגה ליד הבית, וכדי למנוע ריחות רעים היו מכסים אותו בסיד. בור הספיגה גורם לזיהום סביבתי ולנזק תברואתי בכך שהוא מזהם את הקרקע ואת המים ופוגע במשאבים המיועדים לגידולים חקלאיים. בעקבות הסיבוכים שלהם גורמים בורות הספיגה, הוציא המשרד להגנת הסביבה בשנת 1992 הנחיות לגבי הקמת הבורות. לפי הנחיות אלה, חל איסור להקים בור ספיגה באתר בנייה חדש ובמקומות שבהם היו בורות ספיגה יש צורך להתחבר אל מערכת הביוב הראשית. נוסף על כך, במקומות שבהם מוכרחים להמשיך ולהשתמש בבורות ספיגה, חשוב לקבל אישור ממשרד להגנת הסביבה.

וכך קורה שבימינו מרבית צינורות הבתים, המשרדים והמפעלים מחוברים אל מערכת הביוב הארצית, אך חלקם עדיין מחוברים אל בור ספיגה. בשונה ממערכת הביוב הרגילה, לבורות ספיגה אין סף הכלה, וכאשר הם מתמלאים עד הסוף, הם מפסיקים למלא את תפקידם. כאשר בור הספיגה, חשוב להזמין את שירותיהם של אינסטלטורים טובים כדי לפתור את הבעיה.

אלה כמה דברים שכדאי לדעת על שאיבת בורות ספיגה:

  • השאיבה מתבצעת בדרך כלל על ידי ביובית אשר שואבת את כל הפסולת אל המכל שאליו היא מחוברת. לאחר השאיבה מבצעים האינסטלטורים פעולות ניקוי וחיטוי כדי להחזיר את בור הספיגה לקדמותו.
  • צוות של אינסטלטורים מקצוענים מספק לכם אחריות מלאה על שאיבת החומרים המזהמים מבור הספיגה.
  • כדאי להזמין את שירותי שאיבת בור ספיגה רגע לפני שהבור מתמלא. כאשר בור הספיגה סתום לגמרי, מלאכת השאיבה הופכת למורכבת יותר.

ביובית הקריה המלצות 

מה אנשים מספרים עלינו

פוסטים אחרונים

הצילו סתימה בביוב מה לעשות?

הצילו סתימה בביוב מה לעשות?

מי אתנו לא נתקל בסתימה בביוב שמציפה ריחות עזים וקשים ובחלק מהמקרים את מי הביוב

קרא עוד ←
דרכם של בורות ספיגה

דרכם של בורות ספיגה

בור ספיגה הוא בור הנחפר באדמה ומשמש למטרות ספיגה של מי שופכין. בעבר היו מקימים

קרא עוד ←
ביובית לחניונים

ביובית לחניונים

ביובית לחניונים היא משאית קטנה המיועדת להתמודדות עם בעיות במערכת הביוב ומכאן שמה, ביובית. הביובית

קרא עוד ←
ביובית חירום

ביובית חירום

מערכת הביוב זו מערכת מורכבת מאוד מערכת וגם אם נשמור ונתחזק אותה באופן קבוע, תמיד

קרא עוד ←

הצורך לפתוח סתימות ביוב ולשאוב את מי השופכין הפך לקריטי בשנים האחרונות. מדינת ישראל הולכת ומתפתחת לאורך השנים ונבנים בה בניינים רבים שצינורות הביוב שלהם מתחברים בסופו של דבר אל מערכת הביוב הארצית. השימוש התכוף בצינורות הביוב גורם לא פעם לסתימתם, כך שבעיית הביוב הסתום הופכת לא פעם לדחופה וקריטית.